Bekijk alle Peugeot Professional Centers

/image/98/8/about-us-header.145664.32.272988.jpg

PROFESSIONAL CENTERS

In Nederland heeft Peugeot meer dan 150 verkoop- en/of servicevestigingen. Speciaal voor het MKB zijn er de Peugeot Professional Centers.

Hiervan zijn er 32, verspreid over het land. Het producten- en dienstenpakket is erop gericht om de ondernemer met een wagenpark tot 100 (bedrijfs)auto's te ontzorgen en mobiel te houden.

NEFKENS AMERSFOORT
Siliciumweg 36
3812 SX AMERSFOORT
(033) 461 38 46
Nino Vink
n.vink@nefkens.nl
VAN MOSSEL AMSTERDAM Z.O.
Klokkenbergweg 29
1101 AK AMSTERDAM Zuid Oost
(088) 0014500
Bart Bosch
b.bosch@van-mossel.nl
06-20142694
AUTO PALACE APELDOORN
Wagenmakershoek 2
7328 KL APELDOORN
(055) 541 42 22
Martijn Swaters
m.swaters@autopalace.nl
06-30963250
NEFKENS ASSEN
Aziëweg 9
9407 TC ASSEN
(0592) 37 71 77
Jeroen Smit
j.smit@nefkens.nl
06-10392080
AUTOMOTIONS BREDA
Huifakkerstraat 5
4815 PN BREDA
(076) 565 9211
Michael Huijsmans
michael.huijsmans@automotions.nl
06-83940968
VISSCHER CULEMBORG
Pascalweg 29
4104 BE CULEMBORG
(0345) 54 55 00
Gerard de Gans
gerard.gans@visscher.nl
06-53254642
AUTOBEDRIJF GROET DEN HELDER
Kievitstraat 18
1781 ZE DEN HELDER
(0223) 630 000
Arjan Groet
arjan@groetauto.nl
06-53496256
WASSINK DOETINCHEM
Innovatieweg 22
7007 CD DOETINCHEM
(0314) 33 28 51
Leon van Balveren
l.vanbalveren@wassinkautogroep.nl
06-20413310
MULDER DORDRECHT
Laan der Verenigde Naties 111
3316 AK DORDRECHT
(078) 6142044
Ben Moerkerken
b.moerkerken@mulderautomotive.nl
06-26270923
NEFKENS EINDHOVEN
Geldropseweg 191
5613 LM EINDHOVEN
(040) 21 22 445
Jonas Reitzema
j.reitzema@nefkens.nl
06-53976642
AUTOMOTIONS GOES
Pearyweg 11
4462 GT GOES
(0113) 220620
Michael Huijsmans
michael.huijsmans@automotions.nl
06-83940968
NEFKENS GRONINGEN
Koldingweg 27
9723 HL GRONINGEN
(050) 544 55 00
Avner den Haring
a.dharing@nefkens.nl
06 -30366042
HYLKEMA HEERENVEEN
Beurtschip 35
8447 CL HEERENVEEN
(0513) 62 27 44
Ate Bierma
a.bierma@hylkema.nl
WELLING CARS HEERLEN
Terhoevenderweg 97
6412 ZJ HEERLEN
(045) 5700800
Chris Budie
c.budie@wellingautobedrijven.nl
06-55494443
JANSSEN KERRES HELMOND
Varenschut 9
5705 DK HELMOND
(0492) 504 000
Marc Peters
m.peters@janssenkerres.nl
BROEKHUIS TWENTE / HENGELO
Wegtersweg 4
7556 BR HENGELO
(074) 255 06 00
Pascal Zissler
pzissler@broekhuisgroep.nl
06-10567011
Koen Borgers
kborgers@broekhuisgroep.nl
06-10442159
AUTO PALACE HOOGEVEEN
Buitenvaart 2102
7905 SX HOOGEVEEN
(088) 0035 585
Willem Folkerts
folkerts@autopalace.nl
06-86877070
HAAIMA LEEUWARDEN
Coronaweg 2
8938 CA LEEUWARDEN
(058) 288 20 18
Erik Efdé
e.efde@haaima.peugeot.nl
06-25107557
BROEKHUIS LELYSTAD B.V.
Artemisweg 275
8239 DD LELYSTAD
(0320) 248 884
Bram van den Berg
bvdberg@broekhuisgroep.nl
06-10033552
NEFKENS NIEUWEGEIN
Limburghaven 1
3433 PK NIEUWEGEIN
(030) 606 38 34
Guido Mulder
g.mulder@nefkens.nl
06-51631129
WASSINK NIJMEGEN
Tarweweg 1
6534 AM NIJMEGEN
(088) 927 74 65
Johnny Pronk
j.pronk@wassinkautogroep.nl
06-26798132
BLAUWENDAAL
Autolettestraat 8
3063 NP ROTTERDAM
(010) 8504370
Patrick Fonville
pfonville@blauwendaal.nl
06-11493987
DAVO DEN HAAG
Donau 120
2491 BC 's-GRAVENHAGE
(070) 8502500
Roland Jacobs
rjacobs@peugeotdavo.nl
06-20893450
NEFKENS DEN BOSCH
Rietveldenweg 38
5222-AR 's HERTOGENBOSH
(073) 6219104
Jos Tas
j.tas@nefkens.nl
06-83972203
NEFKENS TILBURG
Kraaivenstraat 26
5048 AB TILBURG
(013) 463 43 55
Stef van Haaren
s.vhaaren@nefkens.nl
06-12430346
NEFKENS UTRECHT
Meijewetering 19
3543 AA UTRECHT
(030) 241 42 43
Sjoerd van der Waart van Gulik
s.vdwaartvgulik@nefkens.nl
06-51608336
WASSINK VELP
Florijnweg 27
6883 JN VELP
(026) 443 44 44
Randy Luiten
r.luiten@wassinkautogroep.nl
06-57807961
AUTO VERSTEEG BUURMAN VEENENDAAL
Newtonstraat 12
3902 HP VEENENDAAL
(0318) 51 90 63
Steven Huibers
Steven.huibers@werfede.nl
06-29087848
AUTO PALACE ZWOLLE
Willemsvaart 18 A
8019 AB ZWOLLE
(088) 0035 515
Antony Hubach
hubach@autopalacegroep.nl
06-15016296
WASSINK VENLO
Celsiusweg 4
5928 PR VENLO
(077) 324 43 20
Leon Schaddelee l.schaddelee@wassinkautogroep.nl
06-51601333
PEUGEOT GROENE HART WADDINXVEEN
Zuidelijke Rondweg 3
2741 RA WADDINXVEEN
(0182) 622050
Jordi Houssart
j.houssart@pgh.nl
06-22220077
VAN MOSSEL ZAANDAM
Kleine Tocht 23
1507 CB ZAANDAM
(075) 6160074
Wilco Daman
w.daman@van-mossel.nl
06-54384170