BEDRIJFSAUTO’S

Professional Centers

professional centers

Professional Centers

In Nederland heeft Peugeot meer dan 150 verkoop- en/of servicevestigingen. Speciaal voor het MKB zijn er de Peugeot Professional Centers.

Hiervan zijn er 27, verspreid over het land. Het producten- en dienstenpakket is erop gericht om de ondernemer met een wagenpark tot 100 (bedrijfs)auto's te ontzorgen en mobiel te houden.

BOVEE AMERSFOORT
Siliciumweg 36
3812 SX AMERSFOORT
(033) 461 38 46
Juliën Seca
j.seca@nefkens.nl
06-10218473
VAN MOSSEL AMSTERDAM Z.O.
Klokkenbergweg 29
1101 AK AMSTERDAM Zuid Oost
(088) 0014500
Jacqueline Rotteveel
j.rotteveel@vanmosselpeugeot.nl
06-11607172
NEFKENS APELDOORN
Wagenmakershoek 2
7328 KL APELDOORN
(055) 541 42 22
Joffrey Meerdink
j.meerdink@nefkens.nl
06-20419471
NEFKENS ASSEN
Aziëweg 9
9407 TC ASSEN
(0592) 37 71 77
Linda Zweep
l.zweep@nefkens.nl
06-12987917
NEFKENS BRABANT B.V.
Geldropseweg 191
5613 LM EINDHOVEN
(040) 21 22 445
Jens Visscher
j.visscher@nefkens.nl
06-53976642
VISSCHER CULEMBORG
Pascalweg 29
4104 BE CULEMBORG
06-53254642
Gerard de Gans
gerard.gans@visscher.nl
WASSINK DOETINCHEM
Innovatieweg 22
7007 CD DOETINCHEM
(0314) 33 28 51
Leon van Balveren
l.vanbalveren@wassink-opgenoort.nl
06-20413310
AUTOMOTIONS GOES
Pearyweg 11
4462 GT GOES
(0113) 220620
Michael Huijsmans
michael.huijsmans@automotions.nl
06-83940968
NEFKENS GRONINGEN
Koldingweg 27
9723 HL GRONINGEN
(050) 544 55 00
Avner den Haring
a.dharing@nefkens.nl
06 -30366042
VAN MOSSEL HEEMSTEDE
Cruquiusweg 37c
2102 LS HEEMSTEDE
(023) 510 08 20
Ton Lijdens
t.lijdens@vanmosselpeugeot.nl
06-51895568
HYLKEMA HEERENVEEN
Beurtschip 35
8447 CL HEERENVEEN
(0513) 62 27 44
Louke Berretty
louke.berretty@hylkema.nl
06-14391886
BROEKHUIS TWENTE / HENGELO
Wegtersweg 4
7556 BR HENGELO
(074) 255 06 00
Pascal Zissler
pzissler@broekhuisgroep.nl
06-10567011
AUTO PALACE HOOGEVEEN
Buitenvaart 2102
7905 SX HOOGEVEEN
(088) 0035 585
Gerrie Buurke
buurke@autopalacegroep.nl
06-54728847
HAAIMA LEEUWARDEN
Coronaweg 2
8938 CA LEEUWARDEN
(058) 288 20 18
Erik Efdé
e.efde@haaima.peugeot.nl
06-25107557
BROEKHUIS LELYSTAD B.V.
Artemisweg 275
8239 DD LELYSTAD
(0320) 248 884
Bram van den Berg
bvdberg@broekhuisgroep.nl
06-10033552
NEFKENS NIEUWEGEIN
Limburghaven 1
3433 PK NIEUWEGEIN
(030) 606 38 34
Ewout van Dam
e.vdam@nefkens.nl
06-25087278
VISSER NIJKERK
Boekdrukker 1-3
3861 SE NIJKERK
(033) 245 42 24
Gert Jan van 't Klooster
gj.klooster@visserautomotive.nl
06-10000574
WASSINK NIJMEGEN
Tarweweg 1
6534 CL NIJMEGEN
(088) 927 74 65
Eric-Jan Cabret
e.cabret@wassinkautogroep.nl
06-26798132
BLAUWENDAAL
Autolettestraat 8
3063 NP ROTTERDAM
(010) 8504370
Yvonne Zwarts
y.zwarts@blauwendaal.nl
06-51938090
VAN ALPHEN
Kerketuinenweg 18
2544 CW 's-Gravenhage
(070) 8502500
Dennis Voskuil
d.voskuil@peugeotdavo.nl
06-17730656
NEFKENS DEN BOSCH
Rietveldenweg 38
5222-AR 's HERTOGENBOSH
(073) 6219104
Rick van Heerebeek
r.vheerebeek@nefkens.nl
06-53237316
NEFKENS MIDDEN BRABANT
Kraaivenstraat 26
5048 AB TILBURG
(013) 463 43 55
Stef van den Broek
s.vdbroek@nefkens.nl
06-53796642
NEFKENS UTRECHT
Meijewetering 19
3543 AA UTRECHT
(030) 241 42 43
Sjoerd van der Waart van Gulik
s.vdwaartvgulik@nefkens.nl
06-51608336
NEFKENS ARNHEM (VELP)
Florijnweg 27
6883 JN VELP
(026) 443 44 44
Frans van Hulsteijn
f.vhulsteijn@nefkens.nl
06-54203837
AUTO VERSTEEG BUURMAN VEENENDAAL
Newtonstraat 12
3902 HP VEENENDAAL
(0318) 51 90 63
AUTO PALACE ZWOLLE
Willemsvaart 18 A
8019 AB ZWOLLE
(088) 0035 515
Antony Hubach
hubach@autopalacegroep.nl
06-15016296
WASSINK VENLO
Celsiusweg 4
5928 PR VENLO
(077) 324 43 20
Twan Moers t.moers@wassinkautogroep.nl
06-52027836